Aromatherapy Associates

100% naturalna, aromaterapeutyczna marka wellness do spa oferująca zabiegi oraz kosmetyki na twarz i ciało. Składniki produktów Aromatherapy Associates są starannie selekcjonowane, a następnie ręcznie łączone - w ten sposób każdy z produktów nabiera unikalnych terapeutycznych właściwości. Produkty Aromatherapy Associates są dostępne w najlepszych hotelach i spa na całym świecie. Do grona ośrodków, w których można skorzystać z zabiegów tej marki należą m.in. Mandarin Oriental, Hyatt, Marriott, Hilton.

Firma Aromatherapy Associates została założona ponad 30 lat temu przez Geraldine Howard, która była jedną w najbardziej docenianych specjalistów aromaterapii. Od samego początku ta brytyjska marka specjalizuje się w odnajdywaniu i badaniu właściwości leczniczych najlepszych naturalnych składników roślinnych oraz najczystszych wyciągów i olejków esencjonalnych, aby wykorzystywać je w swoich recepturach. W kosmetykach Aromatherapy Associates każdy składnik odgrywa swoją niepowtarzalną rolę.

Dlatego firma pozyskuje najczystsze ekstrakty i tworzy z nich mieszanki, które zachwycają nie tylko zapachem, ale przede wszystkim efektami. Takie kompozycje wydobywają prawdziwą moc olejków eterycznych, która przejawia się w działaniu terapeutycznym i gwarantują też doskonałe rezultaty w pięlęgnacji skóry.

Aromatherapy Associates stosuje stosuje tylko naturalne półprodukty i składniki. Żaden kosmetyk nie zawiera parabenów ani innych sztucznie wytworzonych związków chemicznych. Są zamknięte w luksusowych, biodegradowalnych opakowaniach, które nie tylko podnoszą walor estetyczny, ale oddają też charakter doskonałych, w 100% naturalnych produktów tej marki. Mimo że Aromatherapy Associates jest marką ekskluzywną – można ją zakupić w bardzo przystępnej cenie, która pozwala w pełni cieszyć się efektami pielęgnacji olejkami eterycznymi.

Więcej informacji na temat marki znajdziesz tutaj