World of Oils. Świece i oleje do masażu

Kolekcja ekskluzywnych świec, olejów i naturalnych produktów do masażu stworzonych na hipo - alergicznych składnikach, czystych olejkach aromaterapeutycznych. Esencja tradycji i zwyczajów pielęgnacyjnych Azji, Bliskiego Wschodu, Ameryki Południowej, Afryki i Oceanii. Marka "A World of Olis" stworzyła wyjątkową świecę do masażu SECRET, której wosk zamienia się w ciepły i zmysłowy olej do masażu. Dzięki zawartości wosku pszczelego, oleju sojowego oraz czystych olejków esencjonalnych, olejek ze świecy ma też doskonałe właściwości kosmetyczne, co sprawia, że skóra jest nawilżona, miękka w dotyku i zostaje otulona zniewalającym zmysły zapachem.

SECRET to zestaw czterech świec o starannie dobranych aromatach i egzotycznych nazwach:
• Słodycz z Orientu (pomarańcza, drzewo sandałowe),
• Brazylijski rytm (drzewo różane, pomarańcza, kopaiwiec),
• Czar Andaluzji (olejek z czystka, wetiweria pachnąca, lawenda, bergamotka, cytryna),
• Perły Filipin (olejek kokosowy, trawa cytrynowa, konwalia).

Świece do masażu marki A World of Oils trafiły do grona najlepszych produktów wybranych przez Justynę Steczkowską. Na łamach lifestylowego magazynu Uroda znana polska piosenkarka stwierdziła, że świeca Secret to fantastyczny i nowatorski pomysł. Masaż taką świecą poleca zwłaszcza na romantyczne wieczory we dwoje. Świece SECRET są też najczęściej wybieranym produktem do masażu przez hotele spa i instytuty kosmetyczne w Polsce.

Świeca SECRET zdobyła nagrodę Najlepszej Innowacji Kosmetycznej 2008 na kongresie Les Nouvelles Esthetique & Spa w Paryżu.