Piątek | 29.01.2016
Innowacyjny fotel All-in-One

To prawdziwa rewolucja. Nilo wprowadziło na rynek innowacyjne łóżko zabiegowe, na którym można wykonać wszystkie zabiegi spa oraz pedicure i manicure. Jak to jest możliwe?

Wystarczy ustawić opracie fotela w pozycji pionowej i zdjąć dolną część materaca łóżka. Jest tam ukryta wanienka wyposażona w pełen system do hydromasażu stóp orraz kolorterapii. W podłokietnikach zamontowano natomiast miseczki do moczenia dłoni. Dzięki temu można też wykonać manicure w jednym czasie z zabiegim peducure lub zabiegiem na twarz.

Oczywiście fotel posiada pełną regulację elektryczną wysokości oraz położenia materaca, co ułatwia pracę terapeucie oraz podnosi komfort klienta. Wyregulować można zarówno opracie na plecy, jak i środkową część materaca. Do górnej części materaca mocowany też jest zagłówek na twarz niezbędny przy wykonywaniu masażu pleców. Po jego zdjęciu leżanka zamienia się luksusowe łóżko do zabiegów na twarz.  Dzięki czemu w jednym gabinecie można wykonać wszystkie zabiegi z oferty spa lub salonu kosmetycznego. Takie rozwiązania pozwala też zwiększyć funkcjonalność gabinetu. Dlatego fotel jest idealny rozwiązaniem dla obiektów, które mają mało gabinetów, a chcą oferować klientom różnego rodzaju zabiegi w każdym gabinecie.

Więcej informacji znajdziesz tutaj