Wtorek | 15.11.2016
FOOT DREAM LUXURY. NOWY FOTEL PEDICURE

Nilo rozserzyło swoją luksuową kolekcję Green Prestige o elektryczny fotel do pedicure. W ten sposób salony spa i gabinety mogą stworzyć spójną całej strefy zabiegowej w oparciu o wyposażnie odwołujące się do modnego stylu eco.

Kolekcja jest połączeniem nowoczesnego włoskiego designu oraz naturalnych materiałów takich jak drewno, onyx i ciepłe odcienie tkanin. W efekcie udało się uzyskać nowy rodzaj gabinetu zabiegowego, który zaspokaja współczesne poczucie estetyki, elegancji i luksusu. 

Nowy fotel do pedicure zachwyca zokrąglonymi kształtami, które ozobione są naturalnym drewnem. Wyposażony jest w siliniki, które umożliwiają regulację położenia oparcia i siedziska, które dodaktkowo wyposażone jest w system masażu shiatsu. Podnoszone podłokietniki umożliwiają klientowi łatwe wejście i zejście z fotela, natomiast bezrurowy system hydromasażu, zapewnia higeniczną kąpiel stóp. Dodatkowo brodzik oświetlony jest światłem LED oraz wyposażony w regulowane podnóżki na nogi klienta, co ułatwia pracę pedicurzystki i zwiększa komfort w czasie zabiegu.

Więcej informacji na temat fotela znajdziesz tutaj