Środa | 16.11.2016
Aromatherapy Associates wprowadza nową linię dla skóry wrażliwej

Na bazie swojego ponad 30 letniego doświadczenia i wiedzy z dziedziny aromaterapii, Aromatherapy Associates stworzyła wyjątkową naturalną linię, która przeznaczona jest dla skóry wrażliwej. Nowa linia kosmetyków do pielęgnacji twarzy nazywa się Inner Strength Skincare i jest dopełnieniem kolekcji kosmetyków na ciało, które stały się światowym bestsellerem w ośrodkach spa. Linia została przebadana dermatologicznie i opracowana specjalnie dla skóry wrażliwej niepowodując żadnych podrażnień!

Kosmetyki doskonale łączą w sobie olejki eteryczne takie jak olejek eteryczny z rumianku, bawełnianianego kwiat ostu oraz probiotyki, dzięki którym wycisza stany zapalne, odbudowuje naturalny system obronny skóry oraz chroni ją przed stresem środowiskowym oraz emocjonalnym. Kolekcję uzupełnia specjalistyczny zabieg kojący, który można wykonać w gabinecie. 

Kolekcja zawiera

1. INNER STRENGTH SOOTHING CLEANSING BALM. Kojący balsam oczyszczający 

Delikatny kojący balsam oczyszczający usuwa zanieczyszczenia i makijaż. Bogaty w naturalne oleje omega z rośliny Ximenia i z wiesiołka wspierające odnowę komórek i pomagające przywrócić poziom nawilżenia Twojej skóry. Olej rumiankowy pomaga zminimalizować zaczerwienienie skóry.

2. INNER STRENGTH SOOTHING SERUM Kojące serum

Intensywnie nawilżające i kojące serum chłodzi oraz przywraca wilgoć w skórze. Zawiera prebiotyki na bazie roślin, które pomagają wzmocnić naturalną barierę ochronną skóry, a arnika koi i zmniejsza zaczerwienienie skóry.

3. INNER STRENGTH SOOTHING FACE OIL. Kojący olejek do twarzy      

Intensywnie odżywiający i kojący olejek, który pomaga ukoić i przywrócić komfort skórze suchej i podrażnionej. Zawarte w nim ceramidy krokosza barwierskiego, olej z nasion truskawki oraz olej z wiesiołka są znane ze swoich właściwości naprawczych, a rumianek pomaga zminimalizować zaczerwienienie skóry.

4. INNER STRENGTH SOOTHING SKIN RECOVERY MOISTURISER. Łagodzący krem regenurjąco-nawilżający

Nawilżający i kojący krem, pomagający wzmocnić naturalny system obronny skóry prebiotykami na bazie roślin. Zawiera bawełniany kwiat ostu, który wspiera naturalny proces odnowy skóry, aby przywraca zdrowy wygląd cery.

5. INNNER STRENGTH SOOTHING REPAIR MASK. Kojąca maska rewitalizująca

Intensywnie rewitalizująca i kojąca maska skutecznie nawilża i wypełnia odwodnioną oraz nadmiernie napiętą skórę. Zawarte w niej prebiotyki na bazie roślin pomagają wzmocnić naturalną barierę ochronną skóry. Hialuronian sodu z soi zatrzymuje wilgoć w skórze, a rumianek łagodzi i pomaga zminimalizować zaczerwienienie skóry.