Wtorek | 28.07.2020
Totem UV. Zadbaj o bezpieczeństwo w spa
TOTEM UV to urządzenie, które zapewni bezpieczną pracę w gabinecie spa. Łączy w sobie technologię UV-C i piękny włoski design, ponieważ jego projekt powstał w prestiżowej pracowni Giovannoni Design. 
 
* W JAKI SPOSÓB DZIAŁA TOTEM UV
Urządzenie zawiera lampy UV-C, dzięki którym już po kilku minutach pracy zabija bakterie, wirusy, grzyby i ich zarodniki unoszące się powietrzu. Totem zasysa zanieczyszczone powietrze od dołu, następnie je dezynfekuje, aby wolne od wirusów i bakterii uwolnić do pomieszczenia. Dodatkowo wyposażone jest w antyzapachowy filtry węglowy oraz filtr jonizujący powietrze.
 
* CO TO JEST TECHNOLOGIA UV-C?
To rodzaj skutecznej i ekonomicznej dezynfekcji z optymalną równowagą kosztów i korzyści. Jest  przyjazna dla środowiska i, w przeciwieństwie do środków chemicznych, działa przeciwko wszelkim rodzajom mikroorganizmów.
 
* JAK JEST SKUTECZNOŚĆ URZĄDZENIA?
TOTEM UV zabija 99% bakterii, wirusów i grzybów.
 
NA JAKIEJ POWIERZCHNI DZIAŁA URZĄDZENIE?
Są dwie wersje Totemu UV dla pomieszczeń o różnej wielkości.
 
TOTEM UV PRO. Idealny do recepcji / resturacji lub stref wypoczynkowych. Posiada dwie lampy o łącznej mocy 30 W i skutecznie oczyszcza powietrze w pomieszczeniu o powierzchni 90 m.kw.
 
* CZY URZĄDZENIE JEST BEZPIECZNE DLA LUDZI?
Tak. Może działać non-stop w obecności pracowników i klientów, dlatego zapewnia bez żadnych przerw wysoki poziom bezpieczeństwa.
 
* CZY URZĄDZENIE WYMAGA OBSŁUGI?
Nie. Działa automatycznie po włączeniu, a żywotność lamp wynosi 6 tys. godzin.
 
* CZY URZĄDZENIE MOŻNA PERSONALIZOWAĆ?
Są dostępne dwie standardowe wersje obudowy - beżowy skaj lub drewniany laminat. Na zamówienie można jednak dobrać indywidualny kolor obicia frontu urządzenia.
 
* JAKIE SĄ WYMIARY URZĄDZENIA?
Wysokość 1050 mm x szerokość 252 mm x głębokość 117 mm
 
* JAKI JEST CZAS DOSTAWY?
Urządzenie jest dostępne w ciągu 4 tygodniu o momentu wpłaty 50% zaliczki.
 
* JAKA JEST CENA?
TOTEM UV PRO - 7 200 zł netto + 23% VAT