Academie Scientifique de Beaute

Francuska marka kosmetyczna rodem z Paryża. Od ponad 125 lat wyznacza trendy w kosmetyce profesjoanlnej i spa. Esencja piękna i naukowych osiągnięć. Zabiegi tej marki gwarantują doskonałe rezultaty dzięki bardzo wysokim stężeniom składników aktywnych zwaratych w produtkach kosmetycznych. Najbardziej utytułowana marka kongresu Les Nouvelles Esthetiques w Paryżu. W Polsce jest obecna od ponad 80 lat. 

Czytaj więcej

Aromatherapy Associates

100% naturalna, aromaterapeutyczna marka wellness do spa oferująca zabiegi oraz kosmetyki na twarz i ciało. Składniki produktów Aromatherapy Associates są starannie selekcjonowane, a następnie ręcznie łączone - w ten sposób każdy z produktów nabiera unikalnych terapeutycznych właściwości. Produkty Aromatherapy Associates są dostępne w najlepszych hotelach i spa na całym świecie. Do grona ośrodków, w których można skorzystać z zabiegów tej marki należą m.in. Mandarin Oriental, Hyatt, Marriott, Hilton.

Czytaj więcej

NILO SPA

NILO THE SPA INDASTRY jest częścią jednej z największych włoskich firm wyposażenia salonów - Maletti Group. Firma została założona w 1987 roku  i produkuje wysokiej jakości wyposażanie i meble dla obiektów spa, salonów kosmetycznych oraz klinik medycyny estetycznej. Wykorzystując możliwości całej grupy tworzy nie tylko pojedyńcze modele łóżek do masażu, ale kompletne projekty gabinetów i spa, tym samym wyznaczając trendy na światowym rynku wellness.

Czytaj więcej

SHA - ART. Strefy Relaksacyjne

sha. Wiedeński artysta i kompozytor, który przekracza coraz to nowe granice kreatywnego tworzenia w przemyśle wellness. Łączy przy tym artystyczne wizje z wynikami własnych badań naukowych w zakresie ludzkiej percepcji. Tworzy w ten sposób niepowtarzalne dzieła sztuki i innowacyjne produkty, które wykorzystywane są branży wellness i spa. Za stworzenie Kołyski Alfa (AlphaLounger) oraz inne dokonania artystyczne sha. otrzymał wiele nagród, m.in. europejską nagrodę SPA (2006), austriacką nagrodę za sztukę na wolnym powietrzu (2003) oraz nagrodę Muzeum Austriackiego (2002).

Czytaj więcej

Spa For You

SPA FOR YOU to nie tylko zwykła świeca do masażu… To prawdziwa pielęgnacja skóry w czystej postaci. Naturalny wosk pszczeli, olejki z kokosa oraz kiełków soi pozostawią Twoją skórę nawilżoną i odżywioną. Natomiast Twoje zmysły pobudzą niezwykłe kompozycje olejków esencjonalnych. To właśnie dzięki nim poczujesz, że świeca SPA FOR YOU to wyjątkowy afrodyzjak.

Jak to działa?

Czytaj więcej

SPARCANA

SPARCANA LIMITED została założona w 2011 roku w Wielkiej Brytanii przez Jane Scrivner i Kevin McWilliams'a, których pragnieniem jest zamienienie każdego zabiegu w wyjątkowe doświadczenie luksusu. Celem ich firmy jest wprowadzanie na rynek wysokiej jakości urządzeń kosmetycznych i produktów naturalnych do pielęgnacji skóry. Sztandarowym produktem firmy jest The ORB.

Czytaj więcej

World of Oils

Kolekcja ekskluzywnych świec, olejów i naturalnych produktów do masażu stworzonych na hipo - alergicznych składnikach, czystych olejkach aromaterapeutycznych. Esencja tradycji i zwyczajów pielęgnacyjnych Azji, Bliskiego Wschodu, Ameryki Południowej, Afryki i Oceanii. Marka "A World of Olis" stworzyła wyjątkową świecę do masażu SECRET, której wosk zamienia się w ciepły i zmysłowy olej do masażu.

Czytaj więcej