Forspa Consulting. Koncepcje spa i doradztwo biznesowe

Stworzenie oryginalnej koncepcji to podstawowa praca zespołu ForSpa. Każdy projekt uwzględnia specyficzne potrzeby lokalnego rynku i charakteryzuje się unikalnym przekazem marketingowym. Przeprowadzamy audyt istniejących obiektów, redefiniujemy strategie i założenia marketingowe. Wybieramy rozwiązania, które pozwalają osiągnąć przewagę nad konkurencją.

 

Forspa Products. Ekskluzywne i innowacyjne marki kosmetyczne

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów kosmetyki profesjonalnej w Polsce. W naszej ofercie znajdują się marki kosmetyczne i dermokosmetyczne, na których pracują najlepsze obiekty spa i instytuty kosmetyczne na całym świecie. Szeroki wybór kosmetyków z różnych firm pozwala stworzyć ofertę zabiegową dostosowaną do wizji i koncepcji obiektu.

 

Forspa Design. Projektowanie spa i gabinetów

Wspomagamy pracę architektów inwestora. Określamy niezbędną liczbę gabinetów oraz przedstawiamy dokładne wytyczne niezbędne do zaprojektowania części spa lub instytutu kosmetycznego, które zoptymalizują efektywność operacyjną. Przygotowujemy projekty wykonawcze aranżacji wnętrz wraz z wizualizacjami oraz gotowe projekty budowlane.

 

Forspa Training. Rekrutacja i szkolenia

W ForSpa wierzymy, że dobrze przygotowany personel to najważniejszy warunek sukcesu spa. Dlatego zapewniamy kompletny program edukacyjny oparty na międzynarodowych standardach, który obejmuje naukę zabiegów na twarz i ciało, kursym masażu oraz szkolenia operacyjne z zakresu obsługi klienta i technik sprzedaży.

 

Forspa Equipment. Wyposażenie spa, wellness i instytutów kosmetycznych

Współpracujemy z wiodącymi producentami sprzętu spa. Oferujemy wysokiej jakości łóżka do masażu, fotele kosmetyczne, sprzęt do kosmetyki i medycyny estetycznej oraz akcesoria i meble gabinetowe.

 

Forspa Operator. Zarządzanie obiektami spa

Zdobyte doświadczenie pozwala nam zaoferować szyte na miarę rozwiązania, które zwiększą efektywność pracy spa oraz poprawią jego wyniki finansowe. Współzarządzamy obiektami lub prowadzimy je jako niezależny operator zewnętrzny.

 

ForSpa na każdym etapie projektu dostarcza kompletnych i sprawdzonych rozwiązań: od zaplanowania powierzchni spa, pomocy przy projektowaniu i wyposażeniu spa, aż po przygotowanie spa do otwarcia i współzarządzanie obiektem.

  1. IWizja i projekt koncepcyjny z układem funkcjonalnym przestrzeni
  2. IIPrzygotowanie szczegółowych wytycznych projektowych dla architektów
  3. IIIWybór odpowiedniego wyposażenia
  4. IVPrzygotowanie oferty zabiegowej w oparciu o marki ForSpa (menu spa)
  5. VOpracowanie standardów operacyjnych
  6. VIRekrutacja personelu
  7. VIISzkolenia kosmetyczne i operacyjne
  8. VIIIWspółzarządzanie obiektem (cykliczne szkolenie, dostawa produktów kosmetycznych, wsparcie marketingowe i promocyjne, audyt i controlling)