Czwartek | 28.01.2016
Głęboczek Vine Resort & Spa

Głęboczek Vine Resort & Spa to pierwszy polski luksusowy hotel oparty na filozofii winoterapii, który w 2015 roku został uznany z najlepszych hotel wellness w konkursie Diamenty Wellness & Spa. Firma ForSpa była odpowiedzialna za przygotowanie i wdrożenie koncepcji spa, wybór wyposażenia do gabinetów, szkolenia personelu oraz przygotowanie identyfikacji wizualnej.

Centralnym punktem obiektu jest winnica SPA, czyli gabinety, gdzie zabiegi wykonywane są kosmetykami TheraVine stworzonymi na bazie składników aktywnych pochodzących z winogron i ich krzewów. W menu spa znajdują się kąpiele w winie, peelingi z zastosowaniem pestek z winogron i okłady z winogronowego miąższu. W Głęboczku istnieje też unikalna AlfaSfera przeznaczona do zabiegów relaksacyjnych. Jej głównym elementem jest kołyska AlphaLounger, która wprowadza w stan głębokiego relaksu Alfa.

Obiekt dysponuje: basenem wewnętrznym (290 m2), kompleksem łaźni i saun (60 m2), winnicą spa (220 m2) składającą się z 10 gabinetów w tym jednego apartemetnu spa. Hotel należy do grupy Villa Park. Inwestor: MPM Product.