Referencje

Wieloletnie doświadczenie w dystrybucji sprzętu i mebli kosmetycznych oraz rozbudowana oferta i doskonała znajomość trendów kosmetycznych przekłada się na satysfakcję naszych Klientów. Liczne referencje są dowodem naszego profesjonalizmu, korzystnych warunków współpracy oraz konkurencyjnej oferty.

 

 • BALTIC PALACE ****

  Hotel nietuzinkowy od pierwszego wejrzenia zlokalizowany w Pobierowie. Nowoczesna forma tworzona z inspiracji naturą, jasne wnętrza pełne subtelnych smaczków, wszechobecna automatyka dla jeszcze większego komfortu. A przede wszystkim smaki polskiego wybrzeża, relaks i poczucie wyjątkowości. Butikowe spa oferuje pełną ofertę zabiegów na twarz marki Academie Scientifique de Beaute. Paris oraz wybrane zabieg na ciało Phytomer. Gabinety zostały wyposażone w fotele i łóżka do masażu marki NILO.

 • Czarny Potok Luxury Collection

  Czarny Potok Luxury Collection. Firma ForSpa stworzyła koncepcję spa w powstającym w Krynicy-Zdroju hotelu Czarny Potok, którego inwestorem jest J.W. Construction Holding S.A. Zakres prac obejmuje współpracę z biurem architektonicznym oraz opracowanie pełnej koncepcji spa: od stworzenia filozofii obiektu i przekazu marketingowego, po rekrutację i szkolenia personelu. ForSpa dostarcza również wyposażenie włoskiej marki NILO do gabinetów spa.

 • DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

  Położony w spokojnej i najbardziej malowniczej części Warszawy hotel DoubleTree by Hilton Warsaw oferuje 20 sal konferencyjnych oraz ogromną Salę Balową o powierzchni 2 000 m², mieszczącą do 2 000 gości. W przestrzeniach hotelu zaprojektowano światowej klasy strefę SPA & Wellness, w której znajduje się 18 gabinetów zabiegowych, które zostały wyposażone sprzęt włoskiej marki spa NILO. Menu zabiegowe zostało natomiast skomonowane na bazie marek Aromatherapy Associates oraz Derm Acte by Academie.

 • Głęboczek Vine Resort & Spa

  Głęboczek Vine Resort & Spa to pierwszy polski luksusowy hotel oparty na filozofii winoterapii, który w 2015 roku został uznany z najlepszych hotel wellness w konkursie Diamenty Wellness & Spa. Firma ForSpa była odpowiedzialna za przygotowanie i wdrożenie koncepcji spa, wybór wyposażenia do gabinetów, szkolenia personelu oraz przygotowanie identyfikacji wizualnej.

 • LIFEAGE WELLNESS PREMIUM CLUB

  LIFEAGE Premium Wellness Club w Chorzowie to najlepsze spa na Śląsku. To ponad 2000 m.kw powierzchni, na której króluje wellness w różnej postaci. Klubowicze mogą skorzystać z najbardziej rozbudowanej strefy fitness. Na chętnych czekają też 4 pokoje zabiegowe, w tym dwa gabinety VIP dla dwojga, gdzie terapeuci wykonują całą gamę zabiegów Aromatherapy Associetes. Ofertę uzupełniają specjalistyczne zabiegi dermokosmetyczne Derm Acte marki Academie. Wszystkie gabinety zostały wyposażone w łóżka do zabiegów włoskiej marki NILO.

 • PETITE PERLE GDAŃSK

  Salon Kosmetyczny Petite Perle to 140m2 luksusowej przestrzeni zaprojektowanej by cieszyć zmysły. Jest uważany za jeden z najlepszych gabinetów w całym Trójmieście. Wszystkieg gabinety zostały wyposażone w fotele kosmetyczne, łóżka do masażu oraz fotele do pedicure marki NILO. Prawdziwą perełką jest zabieg Lifting Gwiazd, który wykonywany jest na urządzeniu CACI .

 • Studio Sante

  Warszawskie Studio Sante jest nowoczesnym miejskim uzdrowiskiem o charakterze wellnessowo-klubowym. ForSpa pracowało nad całością projektu przygotowując unikalną filozofię spa w skali Polski. Byliśmy obecni na każdym etapie tworzenia tego niezwykłego miejsca: od doradztwa w zakresie układu przestrzennego po stworzenie przekazu marketingowego i spójnej ofery zabiegowej.