Profesjonalne kosmetyki do salonów kosmetycznych

Nasza oferta obejmuje profesjonalne kosmetyki do salonów kosmetycznych, gabinetów SPA, salonów odnowy. Jako wiodący dystrybutor produktów SPA możemy zagwarantować Państwu najlepszą ofertę. W sprzedaży dostępne są kosmetyki do zabiegów na ciało, włosy i skórę głowy, a także profesjonalne kosmetyki do twarzy, dłoni i stóp. Zwracamy szczególną uwagę, by wszystkie kosmetyki, oleje do masażu, produkty do winoterapii i inne preparaty dostępne w naszej ofercie odznaczały się wysoką jakością, unikalnymi właściwościami terapeutycznymi oraz wysokim stężeniom składników aktywnych. Dlatego też, nawiązując współpracę z producentami profesjonalnych kosmetyków SPA wnikliwie analizujemy ich ofertę sprzedażową.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kosmetyków objętych dystrybucją.

 

Academie Scientifique de Beaute

Francuska marka kosmetyczna rodem z Paryża. Od ponad 125 lat wyznacza trendy w kosmetyce profesjoanlnej i spa. Esencja piękna i naukowych osiągnięć. Zabiegi tej marki gwarantują doskonałe rezultaty dzięki bardzo wysokim stężeniom składników aktywnych zwaratych w produtkach kosmetycznych. Najbardziej utytułowana marka kongresu Les Nouvelles Esthetiques w Paryżu. W Polsce jest obecna od ponad 80 lat. 

Czytaj więcej

Aromatherapy Associates

100% naturalna marka spa oferujące zabiegi i kosmetyki na twarz i ciało. Składniki produktów Aromatherapy Associates są starannie selekcjonowane, a następnie ręcznie łączone - w ten sposób każdy z produktów nabiera unikalnych terapeutycznych właściwości. Produkty Aromatherapy Associates są dostępne w najlepszych hotelach i spa na całym świecie. Do grona ośrodków, w których można skorzystać z zabiegów tej marki należą m.in. Mandarin Oriental, Hyatt, Marriott, Hilton.

Czytaj więcej

Spa For You

SPA FOR YOU to nie tylko zwykła świeca do masażu… To prawdziwa pielęgnacja skóry w czystej postaci. Naturalny wosk pszczeli, olejki z kokosa oraz kiełków soi pozostawią Twoją skórę nawilżoną i odżywioną. Natomiast Twoje zmysły pobudzą niezwykłe kompozycje olejków esencjonalnych. To właśnie dzięki nim poczujesz, że świeca SPA FOR YOU to wyjątkowy afrodyzjak.

Jak to działa?

Czytaj więcej

World of Oils

Kolekcja ekskluzywnych świec, olejów i naturalnych produktów do masażu stworzonych na hipo - alergicznych składnikach, czystych olejkach aromaterapeutycznych. Esencja tradycji i zwyczajów pielęgnacyjnych Azji, Bliskiego Wschodu, Ameryki Południowej, Afryki i Oceanii. Marka "A World of Olis" stworzyła wyjątkową świecę do masażu SECRET, której wosk zamienia się w ciepły i zmysłowy olej do masażu.

Czytaj więcej