ALPHASPHERE. DOTYKAJĄC WIECZNOŚCI

AlphaSphere to innowacyjna strefa do alfaterapii, w której wykorzystywane są możliwości terapeutyczne stanu alfa. Jej głównym elementem jest kołyska relaksacyjna AlphaLounger. To innowacyjne urządzenie austriackiego badacza Andreasa Rodlera (sha), który za jego stworzenie zdobył w Monako Europejską Nagrodę SPA 2006 za najlepszą innowację rynku SPA.

Działanie stref i kołysek Alfa zostało podane badaniom przez prof. Thomasa Slunecko z Wydziału Psychologii Uniwersytetu Wiedeńskiego, które potwierdziły, że zabiegi w AlfaSferze zwiększają możliwości efektywnej relaksacji na długo redukując stres.

 

Kołyska Alfa działa na człowieka wielowymiarowo: muzyką, wibracjami, formą, kolorem i ciepłem. W ten sposób wprowadza go w stan zupełnego relaksu, tzw. stan Alfa, który wzmaga twórczość i wyobraźnię, ale ma też właściwości terapeutyczne wspomagające leczenie nadciśnienia tętniczego, nerwic i stanów depresyjnych.

 

W Polsce terapii Alfa można doświadczyć w renomowanych obiektach Spa: Głęboczek Vine Resort & Spa, Czarny Potok Luxury Collection, Hotel Centuria Wellness & Spa, Jelenia Struga, Baltica Wellness & Spa.

AlphaSphere Classic
Cena od: 
20 300
AlphaSphere Deluxe
Cena od: 
28 700
Subskrybuj Strefy relaksu